Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky z tohoto portálu pomocí e-mailové pošty? Zaregistrujte se.

Proč se registrovat?

Registrací získáte možnost pravidelně odebírat aktuální informace formou e-mailu. Budete tak informováni o veškerých novinkách zveřejněných na portálu, rozesílány vám budou i pozvánky na akce a mnohé další.

Jak se registrovat?

K registraci použijte příslušný odkaz "registrace", kde je přihlašovací pole pro již registrované uživatele.

Po vyplnění požadovaných údajů klikněte na tlačítko "Potvrdit". Automaticky bude vygenerován uživatelský aktivační klíč, který bude zaslán na vámi poskytnutou e-mailovou adresu. K úspěšnému dokončení registrace je nutné kliknout na odkaz v potvrzovacím e-mailu. Teprve poté se stáváte registrovaným uživatelem. POZOR! Pokud Vám nepříjde tento aktivační e-mail, je pravděpodobné, že byl zařazen mezi spam (nevyžádanou poštu) a automaticky přesunut do koše či složky s nevyžádanou poštou. Proto vždy zkontrolujte tyto složky.

Zapomenuté heslo

Pokud se Vám stane, že své heslo zapomenete, můžete požádat o vygenerování nového hesla. Formulář pro odeslání žádosti neleznete dole na přihlašovací stránce. Jediný údaj, který je nutné vyplnit, je e-mailová adresa shodná s adresou uvedenou ve vašem profilu. Následně Vám bude poslán e-mail s odkazem, na který je nutné kliknout, teprve poté Vám nově vygenerované heslo bude zasláno na zadanou e-mailovou adresu.

Odebírání novinek

Pokud si přejete odebírat upozornění na nově publikované články na portálu, v registračním formuláři zvolte "Chci odebírat novinky e-mailem".

V případě, že jste již registrovaným uživatelem, pak si tuto možnost nastavte po přihlášení v nastavení profilu. Zaškrtněte také políčko Jazyk pro novinky e-mailem.

Zrušení odběru novinek

Pokud si přejete zrušit odběr upozornění na nově publikované články na portálu, přihlaste se na přihlašovací stránce. Potom přejděte do nastavení svého profilu a zde odškrtněte políčko "Chci odebírat novinky e-mailem".

Export do PDF